4. - 6.5.2012 - Návštěva ze Zschopau

16. dubna 2012 v 14:40 | Žabka |  Proběhlé akce
V termínu od 4. do 6.5.2012 proběhne na skautské Baště akce s názvem "Návštěva ze Zschopau". Kdo již akci absolvoval loni, jistě tuší, co ho čeká. Přijedou totiž naši německy mluvící přátelé, aby s námi strávili hezký víkend a blíže poznali naše malé, ale útulné městečko.
Na akci je ale nutné se co nejdříve přihlásit, nejpozději však 25.4.2012 (přihlášku každý dostal na schůzce) a složit zálohu 100,- Kč na účastnický poplatek, který činí celkem 300,- Kč.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte pořadatelku akce Martinu Láby Gnidovou na emailové adrese martina.gnidova@cuzk.cz.


Info k setkání s Německými kamarády


Sraz pátek 4.5.12 16:30 hod před baštou
Konec neděle 6.5.12 15:00 hod tamtéž


S sebou: kroj/oddílové tričko, spacák, karimatka, věci na spaní, hygienické potřeby, ručník, přezůvky (raději sportovní), malý batoh (na celodenní výlet), láhev na pití (1,5 l), věci jako na schůzku (zápisník, blok, uzlovačka, psací potřeby, šátek, KPZ,..), pláštěnka, dobře prošlápnutá obuv a sportovní oblečení , kdo chce slovník - jinak ruce a nohy :-) popř. hudební nástroj.


Nutné: účastnický poplatek - doplatek 150 Kč, průkazka na slevu (děti a studenti), kartička pojišťovny (popř. jste-li alergici nebo astmatici, tak léky!!! + napsané od rodičů na co a návod na dávkování!!!- předat na srazu)

Prosím, pokud by mělo dojít k neúčasti na akci z důvodu nemoci apod. dejte vědět formou sms na tel. číslo: 776 701 807 a to nejpozději do středy 2.5. do 19:00 hod. Dále prosíme maminky, jestli by nemohly něco malého upéct, předem děkujeme.

Na všechny se již moc těší Láby, Bačky a kamarádi ze Zschopau.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama